Yjet i fusin të gjitha shenjat në kurth gjatë fundjavës, zbuloni rastin tuaj!

Këto dy dite do zbulojme një kurth që po kurdiset rreth nesh.
Qëllimet e atyre që duan të shfrytezojnë dashurinë dhe bujarinë nuk janë të qarta prandaj këtu qendron edhe rrezikshmeria.
Megjithatë, një udhëzues i brendshem do na mbeshtesë dhe do jetë çelsi ne momente krize.

Dashi
Duke qenë i paqartë vete shpirterisht do perpiqet të terheq ne rremujen e tij edhe njerez apo situata qe nuk kane lidhje… i mbyturi të mbyt.

Demi
Duhet të përcaktojë qartë qëllimet dhe të jetë më i vëmendshëm me njerëzit me te cilët bisedon hapet apo fut ne rrethin e shoqerisë.

Binjaket
Do përpiqen të fitojnë pikë ne një moment të mjegullt në ambjentin e punës duke dashur ta marrin pozicionin pa u lodhur.

Gaforrja
Do ketë paqartësi në udhëtime, studime apo njerëz që duan t’i prishin punë në planet apo çështjet e saj ligjore.

Luani
Do përpiqet te krijojë një ikonë jo reale rreth vetes për atë që është ose per ate qe po bene ne jeten e perditeshme apo pune.

Virgjeresha
Duhet të ruajë ftohtësine dhe llogjiken para disa ngjarjeve dhe situatave shume te paqarta qe do kete perballë e që mund ta rrufisin.

Peshorja
Duhet të gjejë qetësinë shpirteore ne gjerat reale dhe t’u largohet fantazive apo endrrave qe kane thurrur të tjerët për ta.

Akrepi
Rreth jush mund të krijohet nje situate ekstreme romantike por e gjitha kjo mund te rezultoj një hic qe zhduket me driten e diellit.

Shigjetari
Do idealizoj disa situata familjare apo ndonje projekt pune por nuk duhet te marre vendime pa u qartesuar rrethanat Cdo gje duket shume e bukur per te qene e vertete

Bricjapi
Do kete ne dore te manipuloj situatat dhe mesazhet apo informacionin mjafton te mos bjere nen ndikimin e njerzve me qellime te paqarta.

Ujori
Do kete nje fushpamje jo te qarte ne aspektin e veprimeve ekonomike dhe personale prandaj nuk duhet te bjere preh e ketij momenti rozë.

Peshqit
Me shume se cdo here mund te futen në kurthet e veta apo të ndikohen nga të tjerët duke qene se jane shume te ndikueshem.

Nga Meri Shehu

TE TJERA

spot_img