E tmerrshme, në ditën e tij të dasmës, dhëndri kërkon ndihmë…

436

Jo pak buje ka bere fotoja e cila Po qarkullon se fundmi ne rrjetet sociale ku nje cift jane ne altar per tu martuar dhe dhendri ka nje “shenim apo mesazh” ne kepucet e tij.

- PUBLICITET -

I gjunjezuar sebashku me partnered e tij ne kishe dhendri ka te shkruar poshte kepuceve te tija me humor ose jo “Help me” qe ne shqip do te thote “Me ndihmoni”.

Natyrisht duke qene ne Shkoder eshte dicka mese normale qe edhe batutat apo shakate nga me te ndryshmet nuk kishin si te mungonin e fundja kot nuk eshte ajo shprehja “Kur je shkodran tana i ban”.

- PUBLICITET -