Këngëtarja shqiptare nuk ndalet, vjen në bashkëpunim me David Guetta

441

ebe Rexha është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo ka bërë që e gjithë bota ta adhurojë për stilin e saj të veçantë dhe për zërin e saj unik.

 

Pas suksesit të madh që arriti hiti “Meant to be”, Bebe nuk ka të ndalur. Ajo pritet që së shpejti të vijë në një bashkëpunim me DJ e famshëm, David Guetta.

 

Dyshja patë edhe një tjetër bashkëpunim në hitin “Hey Mama”, por këtë herë nuk do jetë Nicki me ta por ylli latin me famë botërore, J Balvin. Kënga titullohet “Say my name”.

Lexo edhe:   HOT I RI, FSHATI QË JETON PA UJË, SHTERRIN DHE PUSET