TRAGJEDIA E GENOVAS, NJE NGA VIKTIMAT NGA SHKODRA, FLASIN FAMILJARET PER STAR PLUS

1435

Mes viktimave te tragjedise ne Genoa te Italise ku diten e djeshme u shemb ura mes tyre kane qene edhe sy shtetas shqiptare. Njeri prej tyre ishte nga fashti Oblike.

- PUBLICITET -

Nga informacionet e para qe gazetari Sokol Dema percjell per Star Plus ai ben me dije se Admir Bokrina nje dite para se te vdiste ka festuar 3 vjetorin e marteses.

Admir Bokrina ka shkuar qe ne moshen 12 vjecare ne Itali dhe ka qene duke shkuar ne pune nemomentin kur ura eshte shembur.

Trupi I tij eshte identifikuar perms nje tatuazhi qe ai kishte ne trup. Prinderit e tij jane nisur mengjesin e dites se sotme drejte Italise.

- PUBLICITET -