Masakër me armë zjarri, 8 të vdekur 7 të plagosur.

3889

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, kanë humbur jetën 8 persona dhe 7 të tjerë të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në Selenicë, ku paraprakisht dyshohet se viktimat janë pjestarë të dy familjeve.

Informacionet bëjnë me dije se autori është me probleme mendore.

Ndërkohë akoma nuk ka një numër të saktë në lidhje me numrin e viktimave të të plagosurve.