AKSIDENT NE AKSIN RRUGORE SHKODER-VELIPOJE, RAPORTOHET PER TE LENDUAR

694

Para pak minutash ne aksin rrugor Shkoder – Velipoje ka ndodhur nje aksident perkatesisht ne afersi te fshatit Trush.

Nga raportimet e para behet me dije se dy automjete te tipit Benz dhe Renault jane perplasur me njera tjetren duke pesuar deme.

Ne automjetin e tipit Benz kane qene tre persona ku nje grua eshte derguar ne Sitalin Rajonal te Shkodres e cila gjendet jashte rrezikut perjeten.

Ndersa ne automjetin tjeter ka qene vetem drejtuesi. Ne vendin e ngjarjes ka shkuar edhe policia e cila po merret me procedurat.