Pamje shokuese nga Shkodra, gruaja i del përpara makinës, ja gjendja e saj

1386

Policia Rrugore ka postuar në Facebook pamjet e një aksidenti. Një grua zbret nga një makine dhe kalon në kahun tjetër, duke i prerë rrugën mjetit.

 

“Lutemi shikoni videon, bëni kujdes kalimtarët.

 

Kjo ndodhi sot në Shkodër. Mbi 50% e aksidenteve rrugore shkaktohen nga këmbësorët.

Fatmirësisht kalimtarja është jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në postimin e Policisë.