Kur ne Liban pershendesin me shqiponjen dy-krenare

Mounir eshte nje nga parukieret me te famshem jo vetem ne Liban por edhe ne shume vende te botes. Ai eshte mjaft i famshem ne punen e tij qe ben dhe ka nje sallon teper te madh ku pret klientet e tij.

Pervec punes fantastike qe ai ben Mounir eshte edhe nje perdorues shume i shpeshte i rrjeteve sociale kryesisht Instagram i cili numeron mbi 3.7 milion ndjekes. Deri ketu mund te mendoni me vete ok por ku eshte e vecanta apo c’hyn ketu shqiponja dy-krenare…

Jua themi ne.

Pikerisht kete te enjte ka qene vete Mounir i cili ne profilin e tij ne Instagram ka publikuar nje video ku shihet i gjithe salloni i tij i mbushur plot me kliente te ndryshme ku sebashku me te gjithe punetoret e tij qe pershendesin duke bere shqiponjen me duart e tyre ?

Nuk dihet nese kjo ka qene ndonje kerkese e ndonje miku apo mikeshe te Mounir qe mund te jete shqiptar/e por ama mund te quhet nje gjest teper i bukur.

Per me teper ju ftojme te ndiqni videon me poshte.

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar të gjithë banorët, por edhe teleshikuesit.   Dea: Ja kam thënë edhe Amosit dhe të gjithëve. E...

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...