HYRJELAJMEKURIOZITETEKur ne Liban pershendesin me shqiponjen dy-krenare

Kur ne Liban pershendesin me shqiponjen dy-krenare

Mounir eshte nje nga parukieret me te famshem jo vetem ne Liban por edhe ne shume vende te botes. Ai eshte mjaft i famshem ne punen e tij qe ben dhe ka nje sallon teper te madh ku pret klientet e tij.

Pervec punes fantastike qe ai ben Mounir eshte edhe nje perdorues shume i shpeshte i rrjeteve sociale kryesisht Instagram i cili numeron mbi 3.7 milion ndjekes. Deri ketu mund te mendoni me vete ok por ku eshte e vecanta apo c’hyn ketu shqiponja dy-krenare…

Jua themi ne.

Pikerisht kete te enjte ka qene vete Mounir i cili ne profilin e tij ne Instagram ka publikuar nje video ku shihet i gjithe salloni i tij i mbushur plot me kliente te ndryshme ku sebashku me te gjithe punetoret e tij qe pershendesin duke bere shqiponjen me duart e tyre ?

Nuk dihet nese kjo ka qene ndonje kerkese e ndonje miku apo mikeshe te Mounir qe mund te jete shqiptar/e por ama mund te quhet nje gjest teper i bukur.

Per me teper ju ftojme te ndiqni videon me poshte.

TE TJERA

spot_img