“Liqeni i Shkodres asht dashni”

Nuk mund te lejojme qe liqeni i Shkodres me i madhi ne Ballkan te shkoje ne kete gjendje!

Me qindra qese e shishe plastike te hedhura nga dora e njeriut, nga persona, qe nuk e duan dhe nuk e njohin Natyren.

Eshte koha te reagojme, te pastrojme ate qe i kemi shkaktuar kesaj toke, ketij liqeni. Liqeni therret per ndihme,

duhen VEPRA dhe jo fjale, jo broshura e takime kote, por aksione ne terren, duhen gjoba per cdo qytetar dhe biznes qe ndot liqenin.

“Liqeni i Shkodres asht dashni”, eshte frymezim per cdo shkodran, per kenge e poezi.. liqeni nuk eshte kosh mbeturinash!

– EKO Mendje

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

” O kür..”/ Familjarët e Kiarës reagojnë pas ofendimeve për të: Na vjen keq, por për këtë duhet të…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...