MAKINA DEL NGA RRUGA, DY TE RINJ HUMBIN JETEN

866

Dy të rinj kanë humbur jetën, ndërsa dy të tjerë mbetën të plagosur rëndë në një aksident aksin milot – Fushë-Krujë.

Aksidenti ndodhi mbrëmjen e së shtunës rreth orës 19:58 kur makina me të cilën udhëtonin katër të rinjt humbi drejtimin dhe doli nga rruga. Mësohet se të rinjt ishin nisur në drejtim të tiranës.

Edhe pse janë dërguar me urgjëncë në spitalin ushtark në kryeqytet, dy prej tyre nuk kanë mundue ti shpëtojnë plagëve të marra. Ndërkohë polcia po heton për shkaqet e këtij aksidenti të rëndë.

Lexo edhe:   HOROSKOPI javor (11-17 shkurt)/ Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat gjatë kësaj jave!