Aksident automobilistik ne Lezhe, nje grua plagoset rende

497

Dy mjete janë përplasur kokë më kokë mes tyre, e për pasojë është plagosur rëndë një grua.

E plagosura është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës.

Ende nuk dihen detaje në lidhje me indentitetin e të plagosurës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.