Plagoset 39- vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spitalin rajonal

669

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Bilishtit.

Ngjarja është regjistruar në qendër të qytetit, ku 39-vjeçari E. Ç ka marrë një plumb në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Korçës.

Policia po punon per kapjen e autoreve dhe zbardhjen e ngjarjes.