Video/ Ulërimat e familjarëve pranë makinës, dalin pamjet e para të shpërthimit

Kanë dalë tashmë edhe pamjet e para, pas shpërthimit të ndodhur në qytetin e Fierit mbrëmjen e së shtunës.

Në videon e News 24, shihen dhjetëra qytetarë të mbledhur pranë makinës në përpjekje për ta hapur atë, ndërsa dëgjohen thirrje dhe ulërima që besohet se janë nga familjarët e personit që ndodhej në makine.

Automjeti tip “Mercedes” AA270IV ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie eksploziv, ndërkohë që drejtuesi i makinës ndodhej brenda saj.

Nga ky shpërthim ai ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rënda, ndërsa nuk bëhet me dije identiteti.

Policia ka vendosur permiterin e sigurisë në zonë dhe po punon për zbardhjen e saj.

 

Horoskopi 31 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Është koha për të folur me zemër dhe për të komunikuar me dashuri. Marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat forcohen dhe kontaktet tuaja me...

Shqiptarja përlot me rrëfimin/ Burri më ka nxjerrë të fle pa rroba në rrugë, doja të hidhesha nga ura në Greqi

Në puntatën emsionit “Shqipëria Live” u trajtua historia e një 39-vjeçareje të quajtur Elvina Gjoka, e cila kishte përjetuar një dh unë çnjerëzore nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME