RRAHËN 40 VJEÇARIN, PRANGOSEN DY PERSONA

647

Dy të rinj nga fshati Goriçan në Urën Vajgurore janë arrestuar nga policia për dhunimin e një shtetasi.

Uniformat blu kanë arrestuar në flagrancë shtetasit T.A. 30 vjeç dhe S.A. 24 vjeç

Të arrestuarit akuzohen se kanë goditur me grushta dhe mjete të forta, shtetasin E.S, 40 vjeç,

banues në fshatin Kutalli, duke i shkaktuar dëmtime të lehta në trup.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale, ‘’Plagosje e lehtë me dashje, e kryer në bashkëpunim’’.