HYRJELAJMEKRONIKËSherri me thika, arrestohet autori. Emri

Sherri me thika, arrestohet autori. Emri

“Gëzim Shabani, në Lagjen “Sul Paprri”, pasi ka dalë nga një lokal, në rrugë, është konfliktuar dhe dyshohet t ketë goditur me mjet të mprehtë shtetasit: E.Ç.,

44 vjeç, Z.Ç., 19 vjeç, A.S., 42 vjeç dhe U.S., 18 vjeç banues në Elbasan”, njoftoi Policia.

 

Katër të plagosurit ndodhen në spitalin Kirurgjik Elbasan jashtë rrezikut për jetën.

Shkak i sherrit, sipas Policisë, dyshohet të ketë qenë një konflikt i mëparshëm që Shabani të ketë pasur me vëllain e U.S., një prej të plagosurve.

Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme, shtuan të njëjtat burime.

© SYRI.net

TE TJERA

spot_img