U QËLLUA NGA POLICIA ITALIANE, VDES NË SPITAL SHQIPTARI I PLAGOSUR

Ka ndërruar jetë sot në spitalin e Salernos 42 vjecari shqiptar T,J. i mbetur i plagosur një ditë më parë nga një patrullë policië gjatë një ndjekje në autostradë.

42 vjecari shqiptar së bashku me 2 persona të tjerë kishte grabitur një makinë tip Fiat Croma.Patrulla e policisë ishte vënë nën ndjekje e tyre në autostradën e Salernos .

42 vjeçari shqiptar u godit në gjoks nga patrulla e policisë. Dy bashkëpunëtorët e tij i shpëtuan policisë italiane e janë shpallur në kërkim.

Çmendet Megi Pojani, puthet në buzë në mes të emisionit me balerinën …

Megi Pojani njihet si një prej femrave më të bukura dhe më pr ov okuese shqiptare, prej javësh ajo është bërë pjesë e spektaklit...

Dojna Mema kujton babain e ndjerë, moderatorja shpreh pengun saj: Do të doja ta kishe mbajtur në krahë…

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është bërë nostalgjike ditën e sotme duke kujtuar në një foto të atin e saj të ndjerë.   Dojna publikoi në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...