Kuksianët “pushtojnë” Rrugën e Kombit, rrihen me policinë

Situatë kaotike dhe tension i madh në Rrugën e Kombit paradite e sotme, pasi nisi me përplasje mes protestuesve dhe forcave të policisë në

Rrugën e Kombit protesta e paralajmëruar për tarifën e vendosur për makinat që do kalojnë në këtë rrugë.

Uniformat blu janë qëlluar me gurë nga qytetarët që kanë dalë në Tunelin e

Kalimashit për të protestuar.

Siç shihet, sportelet e vendosura te tuneli kanë rënë në duart e

protestuesve të cilët i kanë vënë zjarrin atyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...