Humb jetën nga fruthi 12-vjeçari në Pukë, vëllai e motra me helikopter drejt Tiranës

Një 12-vjeçar ka gjetur vdekjen për shkak të komplikacioneve nga fruthi.

12-vjeçari nga fshati Berishë i Fushë-Arrëzit ka humbur jetën në shtëpinë e tij.

Po kështu në gjendje të rëndë janë edhe vëllai dhe motra e tij, 9 dhe 15 vjeç të cilët po transportohen me helikopter drejt Tiranës.

Sipas raportimeve të para, dyshohet se edhe ata janë prekur nga fruthi.Bw

TE TJERA