AKSIDENT NË AUSTOSTRADËN SHKODËR-LEZHË, MAKINA PËRPLAS TË MOSHUAREN

711

Mesditen e se martes nje aksident ka ndodhur ne autostraden Shkoder-Lezhe.

Sipas informacioneve te marra,

nje automjet ka perplasur te moshuaren qe po levizte ne kembe.

Ngjarja ndodhi tek lagjja ish frutore Lezhe.

E moshuara eshte plagosur dhe eshte derguar ne spital per te marre ndihmen e specializuar.