ALEN SHERRI DHE “LULEBORË” NE KOMBETAREN U-21

870

Futbollistët e përfaqësueses Shpresa, nuk i janë shmangur traditës që tanimë është përhapur mes ekipeve përfaqësuese të futbollit,

ku debutuesit tregojnë talentin e tyre me këngë të ndryshme para “të vjetërve” të grupit.

Në videot e hedhur në rrjetet sociale nga lojtarë të ndryshëm, shihen dy nga emrat e rinj në grumbullimin e Alban Buishit,

portieri Alenn Sherri dhe mesfushori Armand Rada, të cilët mundohen të tregojnë “talentin” e tyre mes duartrokitjeve dhe të qeshurave të shokëve.

Për shkodranin Sherri nuk mund të mungonte “Luleborë”, ndërsa për Radën e rritur në Itali, zgjedhja është paksa më e veçantë… /vipsport.al/

A post shared by FSHF (@fshforg) on