Video / Reagimi i Cutrone pasi VAR i quajti golin Milan-it

441

Ishte një pasdite emocionale për AC Milan në Serie A teksa të besuarit e Gattuso-s përmbysën një rezultat 2-1

- PUBLICITET -

në fund të takimit që fituan 3-2 ndaj Chievo-s. Por një moment ishte tepër i bukur për t’u parë nga publiku pas ndeshjes së tensionuar dhe ai ishte festimi i çmendur i Cutrone-s pasi arbitri quajti të rregullt golin e dytë të Milan që në fillim u

anulua për pozicion jashtë loje nga asistenti. Por pas rishikimit të aksionit me VAR, kryesori shkon në fushë ku ishin mbledhur lojtarët

duke pritur me padurim dhe reagimi i sulmuesit adoleshent të Milan është kryevepër.

 

- PUBLICITET -