RIVAL NE FUSHEN E BLERTE POR MIQ TE MIRE JASHT SAJ

Vllaznia ka zhvilluar ndeshjen e javes se 25 te Kategorise Superiore ku si kundershatre kishin skuadren e Partizanit.

Por Xhevahir Sukaj dhe Renato Malota si ish futbollist te te kuqve ne rrejtin social Instagram kane publikuar foto me disa nga ish koleget ne skuadren e Partizanit.

Mesa duket te lart permendurit jane rival ne fushen e blerte por miq te mire jasht saj e kjo vertetohet nga keto foto.

Ky eshte nje nga shembujt me te mire ku tregohet prifesionalizmi i futbollisteve shqiptare e mbi te gjitha i kuqebluve te Vllaznise.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...