HYRJELAJMERIVAL NE FUSHEN E BLERTE POR MIQ TE MIRE JASHT SAJ

RIVAL NE FUSHEN E BLERTE POR MIQ TE MIRE JASHT SAJ

Vllaznia ka zhvilluar ndeshjen e javes se 25 te Kategorise Superiore ku si kundershatre kishin skuadren e Partizanit.

Por Xhevahir Sukaj dhe Renato Malota si ish futbollist te te kuqve ne rrejtin social Instagram kane publikuar foto me disa nga ish koleget ne skuadren e Partizanit.

Mesa duket te lart permendurit jane rival ne fushen e blerte por miq te mire jasht saj e kjo vertetohet nga keto foto.

Ky eshte nje nga shembujt me te mire ku tregohet prifesionalizmi i futbollisteve shqiptare e mbi te gjitha i kuqebluve te Vllaznise.

TE TJERA

spot_img