Pamje nga shpërthimi: 25 vjeçari i plagosur nxirret jashtë nga krahët. Policia: Nuk është tritol

794

25-vjeçari Gentian Hoxha ka mbetur i plagosur nga shpërthimi në një dyqan celularësh në Tiranë. Shpërthimi ka ndodhur në Rrugën e Elbasanit,

përballë Liceut Artistik pak minuta më parë. Nuk ka ende informacion zyrtar mbi shpërthimin, ndërsa qytetarët kanë filmuar momentin kur shitësi i dyqanit nxirret jashtë nga krahët.

Nuk dihet ende se çfare e shkaktoi shperthimin. Policia në një njoftim paraprak tha se nuk bëhet fjalë për tritol apo lende tjeter plasese.

(informacioni në përditësim)

*FOTO DHE VIDEO NGA VENDI I NGJARJES

 

 

 

 

 

Lexo edhe:   SHKODRANËT PRO ZHVENDOSJES TË LOJËRAVE TË FATIT