Me çarçaf në kokë, ja si u hodh 15 vjeçarja nga kati i dytë i banesës

712

Janë zbardhur të tjera detaje lidhur mbi ngjarjen e ndodhur rreth një orë më parë në qytetin e Durrësit, në zonën e Plazhit,

ku një 15 vjeçare u hodh nga kati i dytë i banesës ku jetonte. Sipas gazetarëve në terren, adoleshentja ka qenë në praninë e prindërve të saj,

kur është drejtuar në dhomën e saj, ka vendosur një çarçaf në kokë dhe më pas është hedhur në oborr.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij veprimi, ndërkohë që e mitura është në kujdesin e mjekëve të spitalit të Durrësit.

Lexo edhe:   ShkodraSport feston 10 vjetorin e jetës, media sportive online më e suksesshme në Shkodër, Veri e më gjërë…