AKSIDENT NE AKSIN RRUGOR VAU DEJES-HAJMEL

510

Nje aksident i rende ka ndodhur mbremjen e sotme ne aksin rrugor Vau Dejes-Hajmel.

Nje motorciklete ku po udhetonin dy te rinje ka dale nga rruga pasi drejtuesi i saj ka humbur kontrollin e mjetit.

Viktor Gega 19 vjec nga Vau i Dejes eshte ne gjendje terende,ndersa EmanuelDodaj eshte demtuar por jashte rrezikut per jeten.

Gega eshte derguar drejt Tiranes ne Spitalin Ushtarak.

Dy te rinjte po udhetonin bashke me motor dhe kane dle nga rruga ne fshatin Hajmel

Lexo edhe:   Punime në akset rrugore Shkodër – Muriqan dhe Lezhë – Shëngjin