KERCENOHET NE SHKODER TRAJNERI I VLLAZNIA B,I DEMTOHET MAKINA

Pas Ernest Gjokës, një trajner trajner kërcënohet në Shkodër. Trajnerit të Vllaznia B, Ervis Kraja, i kanë shpuar gomat e makinës.

Kraja është shprehur se nuk ka konflikte me njeri dhe për rrjedhojë s’ka asnjë dijeni se kush mund të jetë autori i këtij akti vandal.

“Nuk e di çfarë prapaskene mund të ketë kjo ngjarje. Nuk kam konflikte, nuk e kuptoj pse e kanë bërë. Jashtë futbollit jam i qetë, nuk kam problem”, është shprehur trajneri i Vllaznia B, Ervis Kraja.

Kraja ishte i pari i cili u solidarizua me rastin e Ernest Gjokës, i cili u sulmua me thikë nga një person gjatë seancës stërvitore.

Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë? (Fotot)

Festat në shtëpinë e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut kanë mbërritur. Çifti ka realizuar fotot nga dekori festiv, duke u shfaqur më të lumtur...

(Video) ”Qenke lodhur shumë”/ Bora Zemani publikon pamjet ku është në krevat me Donaldin

Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë çifti më i përfolur në Shqipëri.   Ata vazhdimisht shfaqen së bashku. Së fundmi ata kanë publikuar një pamje ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME