Video ekskluzive/ Grabitja spektakolare e kasafortës në mesnatë, më doreza dhe kapucë

470

Opinion.al ka siguruar mbrëmjen e sotme një video ekskluzive të një grabitjeje të ndodhur pak ditë më parë në një supermarket në kryeqytet.

Videoja tregon se si 3 persona gjatë mbrëmjes së 26 Shkurtit, grabisin një kasafortë, ndërsa vërehet se fytyrën janë përpjekur ta fshehin me kapucë,

ndërsa përdorin edhe doreza për të fshehur gjurmët e gishtave.

Grabitësit kanë marrë të gjithë kasafortën në makinë.

 

Lexo edhe:   DALIN PROVAT, SHKODRA U ÇLIRUA ME 29 NËNTOR