AKSIDENT NË AKSIN SHKODËR-LEZHË

Nje aksident ka ndodhur ne aksin rrugor Shkoder-Lezhe.Dy automjete te tipit “Benz” dhe “Fiat” jane perplasur me njera-tjetren.

Nga aksidenti ka mbetur i palgosur drejtuesi i automjetit tip “Fiat” i cili eshte derguar ne Spitalin Rajonal te Shkodres.

Dy personat e tjere qe udhetonin ne automjetin tjeter fatmiresisht nuk kane marre demtime.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe ka filluar hetimet per te zbuluar shkaqet e aksidentit.

TE TJERA