Real Madrid do të hapë dyert për Messi-n më 26 mars

Kombëtarja e Argjentinës do të përgatitet për miqësoren që do të luajë ndër Spanjës te qendra stërvitore e Real Madrid, në Valdebebas.

Spanja dhe Argjentina do të luajnë 27 marsin e ardhshëm në stadiumin e Atletico Madrid, “Wanda Metropolitano”, teksa seanca stërvitore do të zhvillohet një ditë më herët në Valdebebas.

Sipas argjentinases “Clarin”, Messi dhe kolegët e tij do të stërviten në shtëpinë e Cristiano Ronaldo për shkak të kushteve të mira që ka dhe sepse është më afër aeroportit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...