Itali/ I riu shqiptar i jep fund jetës, vetëvaret në parkingun e një spitali

490

Një shqiptar është gjetur i vdekur pranë një parkingu, afër spitalit të Perrinos, në Brindisi të Italisë.

Mësohet se ka qenë një kalimtar i cili ka vënë re trupin e pajetë, të shtrirë poshtë një peme.

Trupi i shqiptarit është dërguar në morgun e spitalit nga ku më vonë

është identifikuar origjina e tij shqiptare, dhe mosha e të cilit është 33 vjeç,

ndërsa emri nuk bëhet i ditur.

Nuk dihet asgjë rreth motiveve që çuan të riun drejt vendimit ekstrem për të vrarë veten.

Lexo edhe:   FOTOT/ Mjerimi në Shqipërinë e 1990!