Pamje pas aksidentit në Milot, hashashi përzihet me borën në asfalt

Policia shkoi në vendin e ngjarjes, pasi u njoftua për aksident, por e gjeti asfaltin të mbushur me hashash.

Audi u përplas me një tjetër makinë dhe me barrierat mbrojtëse të rruges e me pas droga që transportonte u përhap në rrugë.

Aksidenti ka ndodhur gjatë natës në Milot dhe dyshohet se është shkaktuar nga kushtet e këqija të motit.

Në mjet udhëtonin dy persona, ndërsa në bagazh policia gjeti edhe lëndën narkotike të futur në disa thasë.

Policia ka shoqëruar për të marrë në pyetje drejtuesin e autoveturës ku u gjet lënda narkotike, ndërsa ka shpallur në kërkim edhe personin që e shoqëronte, por pa bërë të ditur identitetin e tij.

Nga aksidenti, personat që udhetonin në dy mjetet kanë marrë dëmtime të lehta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...