Video/ Publikohen pamjet e para të aksidentit që ndodhi në Maminas

Aksidenti i frikshëm që i mori jetën 23-vjeçares Elena Avdullaj dhe taksistit 63-vjeçar Bujar Agalliu, mbetet ende një mister. Çdo ditë dalin detaje të reja nga kjo ngjarje,

ndëra ditën e sotme janë publikuar edhe pamjet e para nga momenti i përplasjes e cila rezultoi fatale.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga Tv Klan, të cilat janë tashmë pjesë e dosjes hetimore të policisë së Durrësit, makina vjen me shpejtësi të madhe.

Përplasja është e fuqishme aq sa e ndan makinën në dysh.

Është ora 22:45 kur automjeti Mercedez-Benz godet me tabelën reklamuese të karburantit.

Më pas ajo përfundon disa metra më tutje.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...