Vucaj tregon tmerrin dhe zbulon kush e ndihmoi Gjokën

Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka përjetoi momentin më të keq në jetën e tij, teksa pas stërvitjes së të enjtes u sulmua me thikë nga një person me kapuç.

Ngjarja shokoi opinionin sportiv, ndërsa futbollistët e Vllaznisë e konsiderojnë të turpshme. Mesfushori Erjon Vucaj thotë se kjo ngjarje turpëron Shkodrën.

“Jemi të tronditur nga çfarë ka ndodhur. Është një ngjarje shumë e rëndë. Na ka turpëruar ne dhe të gjithë Shkodrën.

Si mund të luajmë futboll kështu? Deri kur duhet të vazhdojë në këtë mënyrë. Nuk e dimë se kush e ka bërë, por kushdo që të jetë është një turp.

E kemi përjetuar keq. Ishte Gilman Lika afër dhe disa njerëz që u ndodhën në atë moment të cilët e shpëtuan. Nuk e dimë ku ta kemi më parë mendjen”, tha Vucaj. /EDS/

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

“Zonja Eni më tha ta shaja shumë!”/ Vjollca “e famshme” tregon pas daljes në TV: Miqtë më …

Vjollca, e cila u bë e famshme me shprehjet e saj në emisionin televiziv “E diela shqiptare”, ka treguar vështirësitë që ka hasur pas...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...