GJOKA RRËFEN AGRESIONIN: AUTORIN E GODITA, RA NË TOKË DHE IKU ME VRAP

Trajneri i Vllaznisë Ernest Gjoka i cili u bë sot viktimë e një sulmi të dhunshëm ëhstë shprehur se nuk e njeh agresorin.

Trajneri tha se ka qenë në shoqërine e kapitenit të Vllaznisë Gilman Lika, kur një person i panjohur e ka goditur papritur.

Gjoka ka bërë të ditur se ëhstë kthyer dhe personi ka renë në toke dhe më pas është larguar me vrap

Tekniku ka dëshmuar se personi i dyshuar ka patur edhe një armë të ftohtë në dorë dhe mbante një kapele dhe jo kapuç.

“Nuk është hera e pare qe presionohem në Shkodër për shkak të detyres” – tha Gjoka.

TE TJERA

spot_img