EUROVIZION/ Ermal Meta i pari në sondazhe, shikoni ku renditet Shqipëria

803

Tanimë është bërë e ditur se në  festivalin e ‘Eurovizion-it’ do të ketë 3 artistë shqiptarë të cilët do të na përfaqësojnë denjësisht.

Këtë gjë e tregojnë edhe sondazhet e bëra në faqen online

“Wiwibloggs”(faqja online mbi spektaklin e muzikës Europiane) në të cilën vendin e parë e mban dyshja Ermal Meta dhe Fabrizio Moro-n me më shumë se 3500 vota.

Ndërsa Eugent Bushpepa dhe kënga e tij “Mall” renditet në vend të 4.

Sondazhi vazhdon të jetë i hapur dhe ndryshon nga dita në ditë, pasi në datën 8 shkurt ishte Eugenti ai i cili kryesonte në vendin e parë./revistawho.com

Lexo edhe:   Vajza mori bicikleten e nje polici, por disa dite me vone ajo e kthen ate bashke me nje leter. Ja se cfare shkruan