SHQIPTARI THERET ME THIKË NË FIRENCE,RËNDË NË SPITAL

Një shqiptar është therur me thikë në mes të qytetit të Firences, Itali. Emri i tij nuk është bërë ende i ditur.

Media italiane shkruan se shqiptari është qëlluar disa herë me thikë në shpinë. Disa prej goditjeve ai i ka marrë afër zemrës.

Emigranti është dërguar me urgjence në spitalin e ‘Careggi’, ku ndodhet në gjendje të rëndë, pasi është goditur në mushkëri.

Shqiptari është goditur me thikë nga një tjetër shqiptar, gjatë një sherri që kishte ndodhur në rrugën ‘Scopino’.

Sulmuesi është larguar ndërsa i plagosuri mësohet se kishte shkuar deri në një pikë karburanti ku kishte kërkuar ndihmë.

Ambulancat e policia kishin mbërritur në vendin e ngjarjes duke i dhënë ndihmën e parë. Shqiptari ndodhet në gjendje të rëndë dhe mjekët nuk kanë dhënë asnjë informacion për gjendje e tij.

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Tjetër ofertë e çmendur për Luizin: Ja sa qindra mijëra euro do fitonte ai nëse vendos të dalë sot nga BBV…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...