HYRJELAJMENDËRRON JETË EDHE VAJZA 10-VJEÇARE E FAMILJES PREKA

NDËRRON JETË EDHE VAJZA 10-VJEÇARE E FAMILJES PREKA

Ka nderruar jete mengjesin e se merkures edhe vajza 10-vjeçare e familjes Preka.

Noemi ndodhej prej tre ditesh ne gjendje kome dhe mesa duket nuk ka mundur ti rezistoje plageve te marra.

Lajmin e ka bere te ditur edhe famullitari i Velipojes, Marjan Gega permes nje statusi ne Facebook.

“Me sa duket Zoti te deshti ma shume se sa ne. Ma shume se te qendroje me ne, ndoshta te gjithe jeten e pikellume, ai i Lumi preferoi me te bashku me baben, motren e vllaçkon tand!

Pushofsh ne Paqe Noemi!”

Noemi eshte viktima e katert e aksidentit te ndodhur ne Velipoje mbremjen e se dieles ku humben jeten edhe babai, djali 8 muajsh dhe vajza 5-vjeçare.

TE TJERA

spot_img