GRABITJE ME ARMË NË DAJÇ, POLICIA ARRESTON AUTORËT

586

Nje grabitje me arme ka ndodhur ne fshatin Shirq te njesise Dajç.

- PUBLICITET -

Dy persona me arme pistolete kane hyre ne nje banese dykateshe ku kane marre nje çifte, nje makine tip ML ngjyre e zeze me targe 267 NG dhe nje celular.

Ngjarja ka ndodhur ne familjen e shtetasit Mark Alija.

Blute e Shkodres pas 7 oresh kane bere te mundur arrestimin e dy autoreve.

Burime prane policise bejne me dije se autoret jane arrestuar ne Tirane.

Sipas informacioneve perveç arrestimit jane sekuestruar edhe te gjitha mjetet e grabitura.

- PUBLICITET -