Dritë në fund të tunelit tek Vllaznia, ja kush janë biznesmenët që “hapin thesin”

622

5000 eurot e premtuara nga Valter Fushaj e Tom Doshi ne rast fitoreje me Teuten, kanë nxehur futbollistët e Vlaznise në këto ditë të ftohta, të cilët menjëherë e kanë treguar veten.

PUBLICITET

Kjo premio shkon ne ndihme te ekipit te Vllaznise ne një moment te vështire kur renditet ne vendet e fundit ne tabelën e klasifikimit.

Kjo nisem vërteton edhe njehere angazhimin e ish presidentit Valter Fushaj për te qëndruar afër Vllaznise dhe për te dërguar aty ku i takon.

Burime për Star Plus bejne me dije se një fakt i tille i është bere me dije stafit dhe futbollisteve ne prag te ndeshjes me Teutën

PUBLICITET