HYRJELAJMEKRONIKËVau Dejes, plagoset me thike i riu

Vau Dejes, plagoset me thike i riu

Nje plagosje ka ndodhur ne Vau Dejes. I plagosur ka mbetur shtetasi Xh.R.

I riu eshte plagosur me thike nga nje bashkemoshatar i tij ne Vau Dejes pas nje sherri te momentit te ndodhur aty.

Shtetasi Xhulio Rodestani eshte derguar ne spitalin rajonal te Shkodres dhe eshte jashte rrezikut per jeten.

TE TJERA

spot_img