Shkarkimet ne Hidrocentrale, Ademi perplaset me Prefektin: Papergjegjshmeri

Shkarkimet e Hidrocentraleve kane sjelle perplasje mes Kryetares se Bashkise Voltana Ademi dhe Prefektit te Qarkut Shkoder Çesk Millja.

Ademi I eshte drejtuar Prefektit duke I thene se kjo eshte nje papergjegjshmeri dhe hipokrizi ndaj banoreve te zones.Ademi deklaroi gjithashtu se s’ka pasur asnje informacion per situaten e shkarkimeve.

Deklarata eshte dhene gjate nje inspektimi ne zonen e Obotit.Banoret i thane prefektit se shkarkimet nuk vijne nga ujerat e shiut por nga menaxhimi qe I eshte bere kaskades.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...