Klubi shkodran sërish thirrje tifozëve: Ne besojmë, besoni edhe ju!

Takimi i sotem mes Vllaznisë dhe Skënderbeut konsiderohet shumë i rëndësishëm në kampin shkodran.

Trajneri Gjoka sot ka kërkuar edhe falje për zhgënjimi që skuadra u solli në ndeshjen me Kukësin megjithatë u bëri thirrje të jenë edhe sot në stadium për ta mbështetur atë sepse ka shumë nevojë për këtë mbështetje.

Por ndërkohë pak kohë më parë, edhe klubi përmes faqes së tij zyrtare, ka njoftuar se sportelet do jenë të hapura që në orën 09.00 dhe po ashtu në fund, ka bërë të ditur se ata besojnë tek futbollistët dhe duhet të besojnë edhe tifozët. Ja njoftimi i klubit Vllaznia:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...