Shkodër, goditet një grup i trafikut të kokainës brenda dhe jashtë vendit

743

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur goditjen e një grupi kriminal droge. Mësohet se grupi i strukturuar kriminal merrej me trafikimin e kokainës.

Në pranga ka rënë disa persona, si dhe u sekuestruar një sasi kokainë.

Policia e Shkodrës ka njoftuar në Drejtori i Drejtorisë Vendore , Gjovalin Loka do mbaje një konferencë pëe shtyp në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, për të dhënë më tepër detaje.

 

eetimes.al