Bushati “hedh” ftesën, fton Voltana Ademin për bashkëpunim

Dy kampe të ndryshme politike, por me nje synim të përbashkët, ti shërbejnë Shkodrës dhe shkodranëve. Kështu e ka perifrazuar, ftesën ndaj kryebashkiakes Voltana Ademi, Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati.

I pyetur nga gazetarët për një bashkëpunim mes tyre, deputeti i Shkodrës Ditmir Bushati është shprehur se ftesa është e hapur për bashkëpunim në shërbim të këtij komuniteti

Ministri Bushati, evidentoi disa prej projekteve qe tashmë do të jene pjese e Shkodrës si rivitalizimi i pjesës së Liqenit të Shkodrës, Rruga Shkodër – Velipojë, projekti i Alpeve por edhe se fundmi projekti për Bunën të lundrueshme

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...