HYRJELAJMEKRONIKËShkoder, dy makina perfundojne ne kanal

Shkoder, dy makina perfundojne ne kanal

Një aksident ka ndodhur në hyrje të Shkodrës në afërsi të fshatit Beltojë.

Nga informacionet e para mësohet se dy mjete ka përfunduar në kanal dhe janë lënduar drejtuesit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon mbi zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

TE TJERA

spot_img