SHPËRTHIM I FUQISHËM NË LAGJEN RUS

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur rreth orës 10:39 minuta në lagjen Rus të Shkodrës. Nga hetimet e para flitet se një sasi eksplozivi ka shpërthyer në një prej godinave dykatëshe që ndhohet në kryqëzimin e kësaj zone.

Eksplozivi duket se ishte vendosur ne hyrje te nje dyqani. Flitet për tre të lënduar dhe nga pamjet e mbërritura në redaksi dëmet janë të mëdha, në godinën dykatëshe.

Tre të lënduarit janë punonjës në këtë objekt. Në këtë godinë ndodhet dhe zyra e shoqatës serbo- malaze.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...