Shitet x6 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nafte 2993 nuk e kap taksa e luksit

1133

Shitet x6 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nafte 2993 nuk e kap taksa e luksit cmimi 25000 euro i diskutueshem per me shume info tel 0684532527

Lexo edhe:   S’përmbahet biznesmeni gay: Kujtim eja! S’na lanë radhë këto Marsidat, fakire po, të shëmtuara po, k*rva po, gjithë qyteti i njeh…