Mercedez-Benz C220 CDI AVANTGARDE 2002

733

C220 cdi, I sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar, 268 000 km origjinale, makina asht ne gjendje shum te mir dhe e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi 3700 euro
Tel & whatsup +355692122927

Lexo edhe:   Dorëzimi I Shkodrës Nga Turqit Tek Malazezët