Iphone 7 32gb

665

Shitet iphone 7 32gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te gjitha kartat.
Kontakto ne 0672644831

Lexo edhe:   Mercedes benz viti prodhimit 2004 E 270
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakIphone 6s 16gb
Artikulli tjetërSamsung s7 edge 32gb