iPhone 5s 16GB

696

iPhone 5s 16GB, ne gjendje te mire pune dhe vizuale, shenja e gishtit nuk i punon (touch id), bateria i mban mire, vjen me karikues, 100 euro shitet pa oferta flm, Tel:0672944105

Lexo edhe:   ‘Ja çfarë i bëj vjehrrës’, Andrra Destani zbulon marrërdhënien me mamanë e Sinanit
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakVolvo
Artikulli tjetërBenz Mercedes C Class 220 CDI